Son Güncelleme: 17 Temmuz 2020

Firmamız, stratejik hedefleri arasında yer alan ve kurumsal varlıkların en önemlisi olan her türlü bilginin güvenli olmasının sağlanmasına büyük önem vermektedir. Firmamız, müşteri bilgilerinin korunması ve yasal mevzuata uygun davranılması konusunda yüksek özen göstermekte ve bu yaklaşım doğrultusunda her türlü önlemi almaktadır.

Firmamız kurumsal web sitesi olan www.bocekilaclama.info.tr ve site içerisinde yer alan diğer hizmetlere erişilmesi ve/veya işbu web sitesini kullanmanız aşağıdaki şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu politikada yer verilen hususlar bu web sitesinde paylaşılan bilgiler için geçerlidir. Web sitemiz diğer web sitelerine erişim ve/veya bağlantı içerebilmekte olup, işbu bağlantılı web sitelerinden ve içeriklerinden Firmamız sorumlu değildir. Gizlilik Politikamız, bağlantı verilen diğer web sitelerini kapsamamaktadır.

Web sitemizde yer alan ve üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan her türlü bilgi ve materyallere ait tüm telif hakları ve/veya fikri mülkiyet hakları dâhil ancak bunlar ile sınırlı olmaksızın sair her türlü mülkiyet hakları Firmamız’a aittir, kopyalanamaz ve kullanılamaz. İnternet sitemizde yayınlanmış olunan içerikler Firmamız tarafından gerektikçe herhangi bir ön bilgilendirmeye gerek kalmadan yeniden düzenlenebilir.

Web sitemize girmeniz ve/veya web sitemizdeki bilgileri kullanmanızdan kaynaklanan maddi ve/veya manevi zarar ve kayıplardan Firmamız sorumlu değildir.

Firmamız sitemizin kullanıcılarına daha iyi hizmet sunabilmek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve bu sayede kullanımını kolaylaştırmak için kullanıcıların özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalarda kişisel bilgileri kullanabilir.

Web sitemizde bulunan bilgi ve başvuru formlarına girilen bilgilerin korunması için Firmamız web altyapısı en güvenilir seviyede tutulmuş olup gerekli önlemler alınmıştır. Bu bilgilere ulaşım Firmamız personeli dâhil olmak üzere kısıtlanmıştır. Bu bilgileri Firmamız müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

Firmamız, çalışmalarında destek hizmeti alım kapsamında farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, ilgili kuruluşların Firmamızın gizlilik politikası ve şartlarına uymaları sağlanacaktır.

Web sitemizin kullanımı sırasında veya herhangi bir zamanda oluşabilecek arıza ve sair teknik sebepler ile hizmetlere ara veya son verilmesinden ya da hizmetlerin kesintiye uğramasından, aynı şekilde donanım, yazılım ve/veya sistemden kaynaklanan aksaklıklar sonucu oluşabilecek hatalar, zararlar, kayıplar, gecikmeler veya erken tecellilerden Firmamız sorumlu değildir.

Web sitemiz olası virüsler, benzeri kötü amaçlı yazılımlar ve saldırılara karşın, sistem ve internet altyapısı olarak güvenilir ve güncel tedbirlerle korunmaktadır. Buna ilaveten kullanıcıların da güvenlik anlamında kendi tedbirlerini almaları gerekmektedir.

Müşterinin kendi güvenlik ihmalinden dolayı kaynaklanacak sorun ve sonuçlardan müşteri direk olarak sorumlu olacaktır. Kullanıcıların kendi donanımsal güvenlik açıklarından veya kendi ihmallerinden kaynaklanan çevresel etkenler nedeni ile üçüncü şahısların kendisine ait bilgilere erişiminden Firmamız sorumlu değildir.